אנו מבקשים להדגיש את תהליך הגשת הבקשה בעבור ויזה לארה"ב יכול כל אדם לבצע לבדו. יחד עם זאת השירות אותו אנו מעניקים מכיל סיוע מקצועי ונסיון הרב הנצבר במשך השנים. מילוי הטפסים אינו דבר פשוט וטעויות עלולות לגרום לדחיית הבקשה לויזה.

הסיוע אותו אנו מציעים חוסך זמן יקר ויעזור לכם להימנע מביצוע טעויות מיותרות. מילוי הטפסים עבור ויזה לארצות הברית נערך בשירות עצמי מהיר וידידותי ואינו אורך יותר ממספר דקות, וכולו בשפה העברית.

ניתן למלא את הטופס בשני אופנים, הראשון הוא מילוי טופס אונליין באתר והשני הוא הורדת הטופס והדפסתו ולאחר שימולא לשלוח אותו חזרה אלינו בפקס.

את הטופס עליכם למלא בצורה מדוייקת ולא לפספס אף שדה. נציגי מג'יק ויזה כבר יעשו בעבורכם את שאר העבודה. אנחנו נבדוק את הנתונים ובמידת הצורך ניצור עמכם קשר. בנוסף אנו נתאם בעבורכם ראיון בשגרירות תוך התחשבות במועד ובשעה הנוחים לכם.

דמי השירות של מג'יק ויזה הם הזולים בשוק ועמודים על 129 כולל מע"מ, בעבור מילוי טפסים, תיאום ראיון והכנה לקראת הראיון. כיום אין מגבלה על מספר בני המשפחה שניתן לתאם להם ראיון בו זמנית כל עוד הם כולם מקרבה ראשונה ומתכוררים באותה הכתובת.

   
לחצו על הקישור להורדת הטופס

 פורמט וורד

 

  פורמט pdf

לקיצור התהליך יש לשלוח את הטפסים למייל Info@MagicVisa.co.il או לפקס 077-444-7982. 
הטפסים ישלחו אליכם תוך 2 ימי עבודה.


 
 
2009-2013 © כל הזכויות שמורות למג'יק ויזה
צור קשר - תקנון - מדיניות פרטיות  - ויזה לארה"ב - ויזה לארצות הברית