ויזה לארה"ב – מג'יק ויזה

כל מה שיש לדעת על ויזה לארה"ב, שגרירות ארה"ב, שאלות ותשובות, חדשות ועדכונים.

נכתב ע"י admin ב ינואר - 3 - 2012 סגור לתגובות

מדוע להשתמש בשירותי חברה להנפקת ויזה לארה"ב?

חדשות לבקרים אנו נתקלים באמצעי התקשורת השונים בידיעות על שינוי או החמרת הקריטריונים להוצאת ויזה לארה"ב, כמו גם "סיפורי אימה" של מכרים או חברים על דרך החתחתים אותה יש לצלוח בתהליך הוצאת הויזה.

מאז אירועי ה-11 בספטמבר, ארצות הברית נוקטת משנה זהירות באשר הנפקת ויזות לנכנסים בתחומה, והחמירה את הקריטריונים הנדרשים מכל מבקש ויזה בנוסף לשינוי גורף בכל הליך הוצאת הויזה. העובדה שצעירים ישראלים רבים אשר נוסעים לארצות הברית במטרה לעבוד בעגלות בקניונים, מכירת ציורי שמן ועוד, ללא ויזה מתאימה, הביאו לכך שכעת שגרירות ארה"ב מודעת לתופעה הנרחבת ומחמירה עוד יותר במתן ויזה לישראלים בחתך גיל מסוים, ועל כן בקשות רבות לויזה נדחות על הסף.ויזה לארה"ב

עם זאת, רבות מבקשות הויזה אשר נדחות, הינן תוצאה של טפסים שהוגשו לא כראוי, מילוי פרטים בצורה לא מדויקת, מסירת פרטים כוזבים, העדר אישורים מתאימים, הגעה לראיון בפני הקונסול לא מוכנים, ללא מענה לשאלותיו. רבים ממקרי הסירוב יכולים להימנע על ידי שימוש בשירותי חברה אשר עוסקת במתן שירותי ויזה לארה"ב.

הבעיה הראשונה בה תתקלו כאשר תרצו להוציא ויזה לארה"ב היא מילוי הטפסים. עד כמה שהדבר נשמע טריוויאלי, "רק למלא טפסים" – אין כך הדבר. באתר שגרירות ארה"ב יהיה עליכם למלא את טפסי הבקשה, הכל נעשה באנגלית, כך שכל מי שאינו שולט בשפה ברמה גבוהה, עלול להיתקל בבעיה. יש לציין שכל טעות קטנה עלולה לפגוע בסיכויים שלכם לקבל ויזה או לעכב את אישורה.
לעומת זאת, מילוי הטפסים דרך מג'יק ויזה, חברה המתמחה במתן שירותי עזר להוצאת ויזה, נעשה בשפה העברית ניתן למלא את הטפסים במספר דרכים: טלפונית, במייל או דרך אתר החברה, היכן שנוח לכם.

הבעיה השניה בה תתקלו הנוגעת לבקשת הויזה, היא אמיתות פרטי מבקש הבקשה. הקונסול של ארצות הברית הוא דקדקן ביותר, וכל פרט שאינו תואם לפרט אחר (כגון שם המאוית שונה מאשר בדרכון), יוביל לפסילת הבקשה מיידית. נציגי החברה מיומנים בהגשת הבקשות, ולאיתור טעויות בטפסי הבקשה, וכך איש מקצוע קודם כל בודק את הטפסים שמילאתם, שאין טעויות, שאין מידע חסר, שלא מילאתם פרטים שעלולים לפגוע בסיכויים שלכם, ולאחר אימות הפרטים מולכם מבצע את התיקונים הנדרשים, מתרגם לאנגלית וממלא את הטפסים באתר השגרירות. יתרה מכך, בשל ניסיונם של עובדי החברה מאלפי בקשות קודמות, הם יוודאו עם מגיש הבקשה את תקינות ההליך כולו כגון: תמונה מתאימה לויזה על פי הנחיות שגרירות ארה"ב, שלמות הדרכון או מסמכים נוספים, וכן הלאה.

הבעיה השלישית בה תתקלו בהליך הוצאת הויזה, היא תאום מועד לראיון בשגרירות ארה"ב או בקונסוליה האמריקאית בירושלים. מרבית האנשים המעוניינים להוציא ויזה אינם בקיאים בהליך או שאינם מתמצאים באתר השגרירות ועלולים שלא להצליח בשלב זה. החל מחודש דצמבר אין עוד צורך ברכישת קוד לתיאום ראיון ויש רק לשלם את האגרה על סך 140$ בכדי לתאם ראיון. כיום ניתן לשלם את האגרה בכרטיס אשראי אונליין אך ורק באמצעות כרטיס ויזה או מאסטר כארד בינלאומיים, ולאלו מכם שלא מחזיקים בכרטיס זה תהיה בעיה. ניתן לשלם את האגרה גם בדואר אך בשונה משהיה נהוג בעבר, וכיום יש להנפיק את שובר התשלום מתוך המערכת של השגרירות ואז ייתנו לכם יומיים בכדי לגשת ולשלם את האגרה. בתום יומיים אלו תוקף השובר יפוג ותצטרכו להפיק שובר חדש –  וכמובן שיש לשלם את האגרה במזומן.
צוות מג'יק ויזה יספק לכם מגוון אפשרויות של תשלום, כל כרטיס אשראי עם אפשרות לתשלומים, צ'קים, העברה בנקאית ותשלום בדואר. נציג מג'יק ויזה ידאג לשלם עבורכם את האגרה וימלא את הפרטים הנדרשים לצורך תיאום הראיון וייצור עמכם קשר בכדי לתאם מועד לראיון תוך התחשבות בדרישות הלקוח למועדים הנוחים לו והמועדים הזמינים מבחינת השגרירות.

שגרירות ארה"בהבעיה הרביעית והאחרונה בה תתקלו היא הראיון בשגרירות בתל אביב או בקונסוליה בירושלים. השלב המכריע והחשוב מכל הוא הראיון בפני הקונסול בו ייקבע האם לאשר לכם ויזה לארה"ב או לא. מועמדים לויזה שמגיעים לא מוכנים לראיון מורידים את הסיכוי לאישור הויזה וחבל על כל הכסף, הזמן וימי העבודה שבזבזתם. צוות מג'יק ויזה מתדרך באופן אישי את המועמד באילו מסמכים עליו להצטייד טרם מועד הראיון, כיצד יש לנהוג במהלך הראיון, מה עליו להוכיח, וכיצד יוכל למקסם את סיכוייו לקבל את הויזה. כמו כן יסייע נציג החברה בהנחיה של מנהלות, כגון: מה המסלול אותו תעברו בתוך מתחם השגרירות, שמירת חפצים, כיצד ניתן להיכנס לשגרירות ואלו חפצים אסורים וכן הלאה.

לאחר השלמת התדרוך ישלח כל החומר הרלוונטי ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני או בדואר, ללא בזבוז זמן או התרוצצויות מיותרות.

צוות החברה מספק תמיכה טלפונית וליווי אישי לאורך כל התהליך, החל במילוי הטפסים, וכלה ביציאת הלקוח מפתח השגרירות.
בנוסף, למג'יק ויזה ניסיון במתן פתרונות שונים למבקשי ויזה לארה"ב כגון: בקשת ויזה למקרי חירום (מוות, פגישות עסקיות, טיפולים רפואיים), הנפקת ויזה לילדים מתחת לגיל 14 או לקשישים מעל לגיל 80, חבילות למשפחות, הגשת בקשת ויזה חוזרת לאחר דחיית בקשה קודמת, תאום שירותים מיוחדים לציבור בעל צרכים מיוחדים (כגון: חירשים, נכים, עובדים זרים וכד'), ועוד.

שימוש בשירותי מג'יק ויזה מעלה משמעותית את סיכויי המבקש לקבל ויזה, במהירות, יעילות, וללא בזבוז זמן.
חשוב לציין, שההחלטה באם לאשר בקשתכם לויזה או לא נתונה אך ורק בידי הקונסול בעת הראיון, ולאף גוף כלשהו אין את היכולת לשנות, להטות או להשפיע על ההחלטה, יחד עם זאת, כאשר מגיעים מוכנים לראיון, כאשר הטפסים מולאו כפי שנדרש וללא טעויות, והמועמד לויזה מוכן לשאלות הקונסול הסיכויים לאישור הויזה גדלים.

נסיעה טובה ונשמח לעמוד לשירותכם.

צוות מג'יק ויזה
052-667-8811
077-200-6106
www.magicvisa.co.il

קטגוריות: ויזה לארה"ב

Comments are closed.