המחויבות שלנו להגנת הפרטיות

אנו במג'יק ויזה יודעים שפרטיותך חשובה ומכבדים אותה. אנחנו מחויבים להבטיח ולשמור את המידע והפרטים האישיים המועברים אלינו ע"י משתמשי האתר בהתאם למפורט. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר מדיניות זאת מתייחסת באופן שווה לשני המינים ומנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. מקבל ומסכים עם מדיניות שמירת הפרטיות. האתר שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לעשות התאמות , שנויים או עדכונים למדיניות שמירת הפרטיות הזו בכל עת. אנה בדוק מעת לעת את מדיניות שמירת הפרטיות הזו לגבי שנויים ועדכונים. מתוך הכרה בחשיבות נושא הפרטיות, נשמח לקבל הצעות לשיפור בנושא.

המידע אותו אנו אוספים והשימוש בו

בעת מילוי הטופס ו/או ביצוע הזמנה, אתה מוסר לנו את פרטי ההתקשרות אתך, כולל שמך, אמצעי תשלום ודוא"ל בר תוקף. אנחנו נשתמש בנתונים אלה עבור: ביצוע ההזמנה ועדכונים לגביה ,שליחת שאלונים להערכת שביעות רצונך ושליחת מידע שיווקי ופרסומי שעשוי לעניין אותך. בכל שלב תוכל לבקש שנסיר את שמך מרשימת הדיוור. האתר מבצע מפעם לפעם איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים. מידע זה נוגע להיקף ותדירות השימוש באתר, הדפים הנצפים הקישורים שהובילו את הגולש לאתר וכדומה. נתונים אלו נועדו לצורך שיפור השירותים באתר ואינם מזהים באופן אישי את הגולשים. בכל מקרה שום מידע שנאסף באתר אינו מועבר לצד שלישי.

מדיניות אבטחה

הסודיות של נתוני לקוחותינו היא בעלת חשיבות עליונה עבורנו. במג'יק ויזה מיושמים אמצעי אבטחה מחמירים במטרה למנוע איבוד, שימוש לרעה במידע המועבר אלינו. אנחנו במג'יק ויזה עושים את מרב המאמצים בתחום זה אבל מכיוון שמדובר באמצעים אלקטרוניים ותשדורת אינטרנט אבטחת הנתונים לא יכולה להיות באופן מוחלט. האתר לא מתחייב שהשירותים של האתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית. האתר לא יהיה אחראי במקרים שאינם בשליטתו ואו הנובעים מכוח עליון לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם, ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

יצירת קשר איתנו

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות באתר, למייל privacy@magicvisa.co.il

   

2009-2013  © כל הזכויות שמורות למג'יק ויזה
צור קשר - תקנון - מדיניות פרטיות  - ויזה לארה"ב - ויזה לארצות הברית